by @thenatashamak
languages
Наші ментори
Ангеліна
Київ, Украïна

Досвід: 2 роки
Рівень: В2-С1
Освіта: Українська академія лідерства, Національний університет "Києво-Могилянська академія", правник
Навчаюсь на 3 курсі університету. Англійську обожнюю ще зі школи, готувалась до ЗНО по серіалу "Friends" і здала його на 197 балів.

Закінчивши школу вирішила обрати нестандартний шлях, а пройшла відбір в Українську академію лідерства і виграла грант на навчання в ній протягом 10 місяців. Там моя англійська нарешті була застосована і протестована, адже навчання в академії передбачало співпрацю із міжнародними партнерами, обмін досвідом, вивчення матеріалів тощо. Все це відбувалося англійською або ж українською.

Після академії я вступила до НаУКМА за спеціальністю "Право". Під час навчання на першому курсі зацікавилась міжнародною молодіжною організацією AIESEC, відбір у яку пройшла завдяки високому рівню розмовної англійської. Трапився якось веселий випадок, коли делегований мною волонтер мав летіти до Індії з пересадкою в Еміратах. Так от, в Емірати він прилетів, а в Індію його не пустили і тоді знання англійської врятувало ситуацію, адже тільки так я могла звертатись у посольства і тільки так вирішила питання позитивно.

Далі я вирішила протестувати себе і у викладанні. Відтак у мене з'явилася перша учениця, за нею її мама, ще один учень, потім, ще, ще і ще. І от я тут.

В цьому році я претендент на сесію із трьох семінарів "Young leaders", що відбуватимуться в Угорщині та Австрії.

Знання англійської відчиняє двері, дає можливості. Я хочу і готова відкривати щось нове для моїх учнів, для себе. Я ніколи не приховувала, що я ще вчусь, чогось ще не знаю, але готова навчитись разом із однодумцями☺️
Альона
Одеса, Украïна

Досвід: 8 років
Рівень: С1
Освіта: ДонНУ ім. Василя Стуса, перекладач з двох іноземних мов (німецької, англійської)
Правду кажуть, роби те, що тобі подобається і ти не працюватимеш жодного дня. Я настільки люблю мови, що мені іноді здається — у всіх така ж пристрасть, але це не означає, що я сиджу постійно в книгах і пропоную це робити іншим. Навпаки, всі ми дуже різні і для кожного потрібно відчинити саме його двері для вивчення мови!

Перший викладацький досвід мала вже в університеті, набирала групи з різних факультетів для підвищення рівня англійської. Коли я почала збирати аудиторії від 10 до 40 студентів, я зрозуміла, що знайшла себе!

Спеціалізуюсь на роботі з дітьми, дуже важливо, щоб дитина полюбила мову з початку навчання! Дитячі заняття проходять непомітно, тому що ми граємо, виконуємо завдання та проводимо різноманітні конкурси у групах 😉

Викладала корпоративну англійську, в таких організаціях як ICRC та PIN, готувала до ЗНО, проводила як індивідуальні, так і групові заняття.

Мова — це не тільки розуміння інших людей та спілкування з ними. Це чудовий новий світ, який ти відкриваєш для себе.
Анастасія
Київ, Украïна

Досвід: 5 років
Рівень: С1
Освіта: НУБіП, філолог (англійська мова)
Навчаюсь на 3 курсі в НУБіП на філолога та перекладача англійської і німецької мови. Фіналістка і переможниця програми FLEX(2018-2019). Проживала 1 рік у штаті Мічиган,там отримала багатий досвід взаємодії з людьми іншої культури. Це був важливий період мого життя і цінний внесок в розумінні саме розмовної англійської. Після повернення продовжила викладати мову. Насолоджуюсь розмовною англійської , її колоритом.

Буду дуже щаслива навчити і вас зокрема розмовної мови,але також і не оминемо літературну. Я впевнена, що вчитель ніколи не повинен зупинятися в своєму: навчанні, творчості, оволодінні новими методами і прийомами. Тому невпинний пошук — це потреба моєї душі, і ця робота стає невід' ємною частиною мого педагогічного життя.

У роботі я: цілеспрямована, працездатна, витривала, педагогічно тактовна, спрямована до нового. У кожній людині знаходжу неповторне, цікаве. Вмію створити атмосферу невимушеного та щирого спілкування.
Соломія
Київ, Украïна

Досвід: 3 роки
Рівень: С1
Сертифікати: IELTS General Training C1, IELTS Academic C1, Crowdin Certificate "FreeCodeCamp"
Освіта: КНУ ім.Тараса Шевченка, англійська філологія
Обожнюю вивчення іноземних мов, тому англійська завжди була присутня у моєму житті. Досконалості немає меж, тому продовжуюю кожного дня здобувати нові знання і досліджувати мову ще більше.

Викладання — це те, що приносить мені неймовірне задовлення. Я дуже люблю ділитись своїми знаннями, навичками та допомагати учням на шляху до бажаного рівня. Найбільша винагорода для мене — це результати учнів та їхній фідбек.

Впевнена, що ми зможемо знайти спільну мову і разом досягнути нових вершин у вивченні мови.

До зустрічі!
Марина
Дніпро, Україна

Досвід: 4 роки
Рівень: С1
Сертифікати: "Teaching English: How to Plan a Great Lesson", "Teaching English Online"
Освіта: ДНУ ім. Олеся Гончара, філолог з англійської та китайської мов та літератур
Під час навчання в університеті отримала грант на проходження мовних курсів у Китаї, де змогла отримати знання щодо викладання іноземних мов, різноманітних методик та практик, що використовуються при роботі зі студентами. Наразі продовжую своє навчання в Україні і використовую свої знання на практиці, працюючи зі учнями різного віку та різних рівнів англійської мови.

Вже випустила більше 20 студентів, які як успішно складали ЗНО, так і покращували своє знання англійської мови. Мій підхід — створення максимально приємної та дружньої атмосфери, де студент відчуває себе комфортно, не боїться робити помилки та виправляти їх, а викладач перетворює процес вивчення іноземної мови на цікаву подорож)
Анастасiя
Рівне, Україна

Досвід: 3 роки
Рівень: С1
Сертифікати: Global volunteer, Turkey 2019-2020, SDG 4 (Quality Education), IELTS Certificate, Callan Method Teacher Certificate
Освіта: КНУ ім. Тараса Шевченка, французька філологія та переклад і англійська мова
Я завжди знала, що хочу поєднати своє професійне життя із сферою освіти, саме тому, по закінченню школи я вирішила продовжити своє навчання на факультеті філології. Вже з другого року навчання я намагалася реалізувати себе у викладанні англійської мови: взяла участь і волонтерському проекті Global Volunteer в Туреччині, де викладала англійську іноземцям. Паралельно займалася репетиторством, допомагала вивчати мову школярам. По закінченню університету мала безцінний досвід викладання у Профі-Центрі, за методом Каллана.
Влад
Київ, Україна

Досвід: 3 роки
Рівень: С1
Освіта: КНЛУ, філолог з правом викладання
З дитинства обожнюю мови та надалі продовжую розширювати свій кругозір, адже спілкуюсь вже трьома. Активно волонтерю.

Викладав у гімназії з поглибленим вивченням мов, працював перекладачем.

Створюю френдлі атмосферу та допомогаю позбутися мовного бар'єру.

Крім того, захоплююсь літературою, мистецтвом, психологією.
Іра
Черкаси, Україна

Досвід: 8 років
Рівень: С1
Сертифікати: "Spicing up listening", "Teaching grammar inductively", "How to Make Your Students Better Learners", "From theory to practice:activities for any classroom", "Інтеграція елементів екзаменаційної підготовки до ЗНО з англійської в навчальну програму заздалегідь".
Освіта: ЧНУ ім. Богдана Хмельницького, викладач англійської та німецької мов
Після завершення університету у 2015 році, жила та працювала в Індії, Нью Делі, де отримала прекрасний досвід взаємодії із людьми з іншої культури, у яких англійська мова одна із державних. Після цього працювала перекладачем та викладала англійську, як хобі.

Розуміння того, що моє хобі це і є те, чим я насолоджуюсь і хочу займатися прийшло лише через 2 роки після закінчення університету і я зробила це своєю основною професією, почала розвиватися в сфері освіти і апгрейднула рівень англійської до С1.

Мої учні можуть бути різних професій і вивчати англійську для різних цілей, але з усіма у нас створюються дружні стосунки, бо мої учні автоматично класні.
Максим
Київ, Україна

Досвід: 2 місяці
Рівень: С1
Освіта: КНЛУ, філолог з правом викладання
Викладав у гімназії дітям різного віку, працював копірайтером на фінансовій біржі.
Федір
Київ, Україна

Досвід: 9 років
Рівень: С1
Освіта: КНУ ім. Тараса Шевченка, перекладач
Я викладаю англійську та іспанську мови з 2013 року. Мої спеціалізації в англійській та іспанській мові: мова для інженерів, лікарів, спеціалістів у галузі IT (розробка ПЗ, кібербезпека, розробка ігор, управління проектами).

Мої клієнти працюють та мають свій бізнес у галузі інформаційних технологій.
Тома
Київ, Україна

Досвід: 4 роки
Рівень: С1
Освіта: КНУ ім. Тараса Шевченка
Привіт, любий студенте!

Навчимося вільно висловлювати свої думки й не боятися граматики.

Гарантую унікальний підхід! Нудно точно не буде🤞
Катерина
Миколаїв, Україна

Досвід: 3 роки
Рівень: С1
Викладаю англійську мову для дітей і дорослих.

Підбираю програму індивідуально, відповідно до рівня учня. З рівня А1 доведу до В2.

Мої учні з легкістю можуть спілкуватися, підтримувати діалоги впевнено, не соромлячись
Анастасія
Київ, Україна

Досвід: 5 років
Рівень: С1
Освіта: Київський національний лінгвістичний університет
Я розмовляю п'ятьма мовами, мені дуже подобається вивчати мови, але особливе задоволення я отримую, коли допомагаю людям вивчити іноземну мову.

Я горю своєю справою і для мене дуже важливо, щоб кожен студент відчував себе максимально комфортно під час наших занять, а також щоб наші заняття були максимально ефективними. Завжди підбираю індивідуальний план навчання під кожного учня.

Почнемо ваш шлях у вдосконаленні мови разом!
Тетяна
Київ, Україна

Досвід: 10 років
Рівень: С1
Освіта: НТУУ "КПІ" викладач-перекладач, спеціаліст
Я завжди захоплювалася вивченням мов і отримувала задоволення від спілкування з іншими людьми. Як то каже моя матуся, ще в 3 роки я казала "коли я виросту, то стану перекладачем і буду надсилати вам подарунки з різних країн". Я того не пам'ятаю, але перекладачем таки стала!

Викладати мови почала студенткою. Моїми учнями були діти та дорослі від 3 до 63 років. Зараз мені цікаво викладати дорослим — хто має на меті покращити свої навички спілкування, планує подорожувати або переїжджати у франко- або англомовні країни.

Захоплююся вивченням психології, адже perfection has no limits як то кажуть — досконалість не має меж. Я постійно покращую свої навички та буду рада допомогти вам у вивченні мов.
Відгуки
Якщо тобі потрібна допомога з визначенням програми або хочеш щось уточнити щодо певного тарифу, заповни анкету і моя команда зв'яжеться з тобою
Залишилися запитання чи виникли труднощі? Напиши до нашої служби підтримки в телеграм
THENATASHAMAK
ФОП ЩЕПЕЛІНА НАТАЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА (ІПН 3625109389)
© 2021 Все права защищены.
Публичная оферта
Политика конфиденциальности
natalka@thenatashamak.com
@natalkathetheacher
@thenatashamak
инстаграм
телеграм
почта
Контакты
THENATASHAMAK
ФОП ЩЕПЕЛІНА НАТАЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА (ІПН 3625109389)
© 2022 Всі права захищені.
natalka@thenatashamak.com
інстаграм
телеграм
пошта
Контакти
Вартість:
Бонус:
Важливо! Підписка ні до чого тебе не зобов'язує: якщо вирішиш призупинити навчання, зможеш скасувати щомісячний платіж
4 спікінг клаби
Розклад занять визначите разом з викладачем в особистому чаті. І саме там ти зможеш ставити питання щодо матеріалів
щотижневі воркшопи
Англійська | Індивідуальні заняття
На уроці – тільки ти і ментор
Тривалість – 60 хвилин (1 година)
8 занять/міс (2 заняття на тиждень)
$129/мiс
(1 заняття = $16,10)
Розклад занять визначите разом з викладачем в особистому чаті. І саме там ти зможеш ставити питання щодо матеріалів
Англійська | Підготовка до іспитів
На уроці – тільки ти і ментор
Тривалість – 60 хвилин (1 година)
8 / 12 занять/міс (2 / 3 заняття на тиждень)
До яких іспитів готуємо:
- IELTS
- TOEFL
- FCE
- PET
- ЗНО
$159/міс
Вартість:
Важливо! Підписка ні до чого тебе не зобов'язує: якщо вирішиш призупинити навчання, зможеш скасувати щомісячний платіж
8 занять/міс
$238/міс
12 занять/міс
4 спікінг клаби
щотижневі воркшопи
Бонус:
У групи буде траєкторія навчання, що охоплює усі аспекти мови (аудіювання, читання, граматика і т.і.). Акцент – говоріння та словниковий запас
Англійська | Групові заняття
Тривалість – 90 хвилин (1,5 години)
8 занять/міс (2 заняття на тиждень)
Час занять обговорюється всередині групи
Підійдуть для рівнів 0-А1, А2, В1, В2, С1
Група від 4 до 6 осіб з одним рівнем володіння мовою
Важливо! Підписка ні до чого тебе не зобов'язує: якщо вирішиш призупинити навчання, зможеш скасувати щомісячний платіж
Вартість:
$79/мiс
(1 заняття = $9,87)
4 спікінг клаби
щотижневі воркшопи
Бонус:
Вартість:
Важливо! Підписка ні до чого тебе не зобов'язує: якщо вирішиш призупинити навчання, зможеш скасувати щомісячний платіж
Час занять обговорюється всередині капл-групи
Англійська | Капл-група
Групі з двох осіб з одним рівнем володіння мовою
Тривалість – 60 хвилин (1 година)
8 занятий/мес (2 занятия в неделю)
$79/міс
(1 заняття = $9,87)
Траєкторія навчання групи буде побудована на запиті кожного з учнів
4 спікінг клаби
щотижневі воркшопи
Бонус:
Вартість:
Важливо! Підписка ні до чого тебе не зобов'язує: якщо вирішиш призупинити навчання, зможеш скасувати щомісячний платіж
Особистий чат з куратором
Англійська | Курс у записі з куратором
Для англійської мови від рівня А2 і вище
Уроки й завдання публікуватимуться у закритому телеграм-каналі
Домашки двох типів: з самоперевіркою та відкритою відповіддю
$59/мiс
Після оплати команда зв'яжеться з тобою, щоб визначити курс, який ти візьмеш на місяць навчання
4 спікінг клаби
щотижневі воркшопи
Бонус:
Вартість:
Важливо! Підписка ні до чого тебе не зобов'язує: якщо вирішиш призупинити навчання, зможеш скасувати щомісячний платіж
Англійська | Курс у записі
Для англійської мови від рівня А2 і вище
Уроки й завдання публікуватимуться у закритому телеграм-каналі
Домашки двох типів: з самоперевіркою та відкритою відповіддю
$39/мiс
Після оплати команда зв'яжеться з тобою, щоб визначити курс, який ти візьмеш на місяць навчання
4 спікінг клаби
щотижневі воркшопи
Бонус:
Вартість:
Важливо! Підписка ні до чого тебе не зобов'язує: якщо вирішиш призупинити навчання, зможеш скасувати щомісячний платіж
Три рівня на вибір:
- соромлюся (А1-А2)
- середній (В1-В2)
- просунутий (В2-С1)
Англійська | Розмовні клуби
Група до 6 осіб
Тривалість – 90 хвилин (1,5 години)
4 клуби на місяць (1 клаб на тиждень)
$19/мiс
Щотижня нові слоти, теми та ментори на вибір
щотижневі воркшопи
Бонус:
У групи буде траєкторія навчання, що охоплює усі аспекти мови (аудіювання, читання, граматика і т.і.). Акцент – говоріння та словниковий запас
Англійська | Профільні групи
Тривалість – 90 хвилин (1,5 години)
8 занять/міс (2 заняття на тиждень)
Час занять обговорюється всередині групи
Профілі: IT / бізнес
Група від 4 до 6 осіб з одним рівнем володіння мовою
Важливо! Підписка ні до чого тебе не зобов'язує: якщо вирішиш призупинити навчання, зможеш скасувати щомісячний платіж
Вартість:
$99/мiс
(1 заняття = $12,37)
4 спікінг клаби
щотижневі воркшопи
Бонус: